Prekių pirkimas

Dalis Poplin drabužiai yra gaminami pagal individualius užsakymus ir jų pagaminimo sąlygos, laikas bei apmokėjimo tvarka yra derinama kiekvienu atveju atskirai. Kita dalis drabužių yra pagaminta pagal standartinius dydžius. Užsakymą galima padaryti tik internetu www.poplin.lt puslapyje arba tiesiogiai parašius laišką į info@poplin.lt. Darant užsakymą puslapyje, pasirinkite norimą drabužį, pasirinkite dydį ir spauskite UŽSAKYTI arba UŽSAKYTI PASIUVIMĄ. Jūsų suformuota užklausa įkris į info@poplin.lt.

Drabužiams, kurie yra gaminami Jums tik pagal Jūsų atsiųstus išmatavimus,  labai svarbus yra atidus savęs išmatavimas (jei nežinote, kaip tiksliai išsimatuoti, atsiųsiu informatyvią nuorodą), kadangi galimybės matuotis nėra. Drabužiui pagaminti standartiškai prireikia 14 dienų (nuo galutinio užsakymo suderinimo), bet pagaminimo laikas, priklausomai nuo užsakymų kiekio, gali keistis.

Atsiskaitymas už prekes

Atsiskaitoma bankiniu pavedimu per 2 d.d. nuo užsakymo pateikimo, kitu atveju užsakymas yra anuliuojamas. Gavus pavedimą, standartinių dydžių drabužiai yra išsiunčiami per 5 darbo dienas, jei yra gaminama individualiai, drabužiai yra išsiunčiami per 14 d.d.

Prekių grąžinimas

Jeigu Jums drabužis yra gaminamas pagal individualų užsakymą, atsižvelgiant į Jūsų išmatavimus ir kitus poreikius, prekės grąžinimas yra negalimas remiantis LR CK 6 6.366 str. ir LR CK6 6.367 str.  Pagal Civilinio kodekso 6.366 straipsnio 3 dalies 5 punktą, pirkėjas negali grąžinti prekių, kurios buvo gaminamos pagal pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos, arba kurios dėl savo prigimties po jų pateikimo pirkėjui nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo), yra greitai gendančios arba baigiasi jų galiojimo laikas.

Pagal standartinius dydžius gamintas drabužis, gali būti grąžinamas per 14 dienų, jei neatitinka kokybės lūkesčių. Jei prekė gauta nekokybiška arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, nedelsiant reikia informuoti el. paštu: info@poplin.lt.

Jei netiko/nepatiko spalva, modelis, drabužį per 14 dienų galima pakeisti į kitą norimą drabužį. Jeigu keičiamų prekių kainos skiriasi, susidaręs skirtumas yra grąžinamas klientui arba turi būti primokėtas pardavėjui.

Grąžinamas drabužis turėtų būti nedėvėtas ir nesugadintas. Sumokėta suma už drabužį grąžinama ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo drabužio gavimo ir jo fizinės būklės įvertinimo. Pinigai grąžinami tik į tą sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas. Grąžinama suma yra be siuntimo mokesčio, t.y. grąžinama tik prekės vertė.